[:pl]Travel Escape – DMC – Malediwy [:]

[:pl]

W naszym haśle zawarliśmy kwintesencję wymarzonych wakacji każdego podróżnego, priorytetem Travel Escapes jest satysfakcja klienta. W Travel Escapes do kontaktu z każdym klientem przydzielony jest odpowiedni specjalista, w zależności od potrzeb i wymogów klienta. Zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów dedykowanych różnym typom podróżnych, zarówno podróżującym w pojedynkę, jak i nowożeńcom poszukujących romantycznej destynacji, czy też rodzinom planującym wakacje.

Doskonale rozumiemy, że dobrze spędzone wakacje wiążą się z pewną inwestycją. Mając to na uwadze, dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie, a nasze umiejętności, doświadczenie i wiedza o Malediwach w pełni wykorzystywane. Działamy z troską o potrzeby każdego klienta – bez względu na ich specyfikę, wysłuchamy wszelkich potrzeb i zrobimy wszystko, aby je spełnić.

Jako partner licznych kurortów na Malediwach, Travel Escapes zapewnia swoim klientom najlepsze ceny na rynku. Gwarantujemy, że klienci otrzymają wszystko to, za co zapłacili, a przy tym uzyskają wszelkie dostępne korzyści. Naszym celem jest nie tylko zapewnić jak najlepsze ceny, ale także całodobową obsługę klienta. Nasi specjaliści pozostaną do Państwa dyspozycji i udzielą wsparcia od momentu nawiązania z nami kontaktu do powrotu do domu z wakacji. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę na WhatsApp, Viber, Skype oraz skrzynce e-mail.

Uwaga: pomimo, że nasze stawki bywają zdecydowanie niższe niż konkurencji, nigdy nie dostarczamy produktów czy też świadczymy usług, które nie spełniałyby najwyższych standardów jakości.

Travel Escapes to wybór tysięcy podróżnych rezerwujących wakacje z zakwaterowaniem oraz w kurortach na Malediwach. Wybierają nas, ponieważ jesteśmy w stanie zapewnić im fantastyczny wypoczynek w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Travel Escapes oferuje szeroki wachlarz wysokiej klasy zakwaterowań w rozsądnych cenach. Jesteśmy w stanie zaoferować tak atrakcyjne ceny, ponieważ jesteśmy lokalnym touroperatorem posiadającym długoterminowe umowy i kontrakty z miejscowymi hotelami, kurortami oraz innymi touroperatorami.

Witamy naszych klientów po ich przyjeździe i pomagamy im w transporcie bagażu do momentu przewozu do kurortu. Szukajcie uśmiechniętych osób trzymających tabliczkę ze swoim nazwiskiem po wyjściu z hali przylotów.

Travel Escapes Maldives to firma zarejestrowana oficjalnie przez Ministerstwo Handlu i Przemysłu, która otrzymała upoważnienie z ramienia Ministerstwa Turystyki do świadczenia usług turystycznych na Malediwach. Zapraszamy do kontaktu z nami

Firma:                                                                    Travel Escape

Miasto:                                                                   Male

Państwo:                                                                Malediwy

Telefon:                                                                  +960 7983737

Email:                                                                    mohamed@travelescapesmaldives.com

Strona internetowa:                                            www.travelescapesmaldives.com

Osoba kontaktowa:                                              Mohamed Khalaf

 

 

[:]