[:pl]Travel Central – DMC – Singapur[:]

[:pl]

Naszą wiodącą destynacją jest Singapur znany również jako Lion City. To miasto dynamiczne, wielowymiarowe i bogate w kontrasty . Singapur oferuje harmonijne połączenie kultury, kuchni, sztuki i architektury. Jest uosobieniem tego, co najlepsze zarówno ze Wschodu, jak i Zachodu. Jednodniowa podróż zabierze Cię od przeszłości do przyszłości, od egzotycznych enklaw etnicznych po dynamiczne centra biznesowe, od spokojnych ogrodów po eleganckie drapacze chmur. Przyjedź, by odkryć to ekscytujące miasto – spędzając najwięcej czasu w zakątkach, które Cię interesują.

Posiadamy filie / spółki zależne w Chinach, Hongkongu, Indochinach, Sydney, Tajlandii, Wielkiej Brytanii itd. – dzięki tym biurom / partnerom Travel Central może również oferować wizyty rozszerzone poza Singapurem do innych lokalizacji na Dalekim Wschodzie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług – prosimy o kontakt:

TRAVEL CENTRAL HOLIDAYS PTE LTD

Tel: 65-9821 9191 / Faks: 65-63675452 / E-mail: sales@travelcentralsg.com

lub odwiedź stronę internetową :   www.travelcentralsg.com

 

Gardens by the Bay: Gardens by the Bay obejmuje trzy charakterystyczne ogrody nadbrzeżne – Bay South, Bay East i Bay Central.

Bay South, największy z trzech ogrodów, otwarty został w 2012 roku. Dzięki chłodzonym ogrodom zimowym, wyróżnionym specjalną nagrodą i kultowym klubom Supertrees Bay South Singapur zasłynął  międzynarodowej mapie i jest źródłem dumy narodowej. W Flower Dome stale zmieniają się kwiatowe wystawy, w tym uwielbiane przez tłumy Tulipmania, Orchid Extravaganza i Blossom Beats, ożywiają piękno i różnorodność królestwa roślin, aby wszyscy mogli się nimi cieszyć.

Podczas gdy wystawy roślin pozostają centralnym punktem Ogrodów nad Zatoką, angażujące programy i doskonała obsługa stanowią kluczowe filary przyciągające  odwiedzających Ogrody.

Kalendarz Ogrodów – pełen charakterystycznych festiwali, koncertów muzycznych i pokazów filmowych, wydarzeń sportowych i społecznościowych oraz warsztatów edukacyjnych i programów szkolnych – przyciąga szerokie spektrum odwiedzających Ogrody. Z ponad 50 milionami odwiedzających do tej pory, Ogrody nad Zatoką nieustannie odświeżają i udoskonalają swoją ofertę, dzięki czemu są miejscem, w którym każdy może się cieszyć – zielonym klejnotem, w którym kwitną  cuda.

SINGAPUR SKYLINE

Nocny widok tryskającej wody Merlion do rzeki Singapur z panoramą Singapuru w tle

[:]