[:pl]The Doge of Venice – Włochy[:]

[:pl]

Pozdrowienia z Doge of Venice, jesteśmy operatorem turystyki przyjazdowej i z radością przyjmiemy Państwa gości u siebie!

Nasze biuro znajduje się w pięknej, nadmorskiej miejscowości Lido di Jesolo, położonej zaledwie 40 km od Wenecji. Specjalizujemy się w obsłudze podróżnych przyjeżdżających na terenie Wenecji Euganejskiej.

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 500 hoteli i apartamentów na całym terenie Wenecji Euganejskiej, ale w szczególności w najbardziej popularnych kurortach Riwiery Weneckiej, tj. LIDO DI JESOLO, CAORLE, BIBIONE, LIGNANO.

Plaże w naszym regionie są bezpieczne i wygodne dla rodzin z dziećmi, ale również stanowią atrakcję dla osób młodych.

Szczególnie w Jesolo, Bibione oraz Lignano, gdzie można znaleźć bary, dyskoteki oraz puby. Caorle to przepiękne, zabytkowe miasto. Wszystkie te plaże są doskonale zlokalizowane, w pobliżu najwspanialszych i najbardziej interesujących miast tego obszaru, tj. Padwy, Treviso, Werony, Vicenzy, Triestu i innych, ale także nieopodal lotnisk w Wenecji, Treviso oraz Triestu!

Latem zapewniamy szeroki wachlarz interesujących wycieczek z Lido di Jesolo, ale z myślą o najbardziej wymagających turystach oraz tych, którzy podróżują w sezonie niskim zawsze jesteśmy w stanie przygotować ofertę indywidualna. Nasz PROGRAM WYCIECZEK obejmuje całodniowe lub pół-dniowe wypady do Wenecji, wyspy na Lagunie, do Werony oraz nad Jezioro Garda, do Opery w Weronie, do słynnego parku rozrywki Gardaland, do Treviso oraz na degustację win, do sklepu projektanta Noventy i Florencji.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szeroki wybór hoteli w głównych kurortach oraz miastach na terenie całych Włoch. Pracujemy z najlepszymi hotelami i gwarantujemy Państwu najlepszą ofertę cenową w zakresie hoteli, przewodników, łodzi, restauracji oraz innych, w zależności od potrzeb grupy.

Organizujemy przewozy dla podróżnych indywidualnych oraz grup, w tym VIP oraz prywatne przewozy w każdym włoskim mieście. Możemy zawsze liczyć na profesjonalizm oraz doświadczenie naszych partnerów, którzy ciepło przywitają naszych gości oraz zabiorą ich na miejsce. Mamy w ofercie pokaźną flotę pojazdów, tj. samochody osobowe, pojazdy wyższej klasy, autobusy oraz minibusy.

Nasz personel pozostaje zawsze na miejscu do dyspozycji gości i z chęcią pomoże rozwiązać wszelkie problemy i odpowie na wszelkie pytania.

Prosimy o kontakt w razie zainteresowania!

Firma:                                                             The Doge of Venice

Miasto                                                             Lido di Iesolo Wenezia

Państwo                                                        Włochy

Telefon                                                           +39 0421 370848

Email:                                                              info@dogeofvenice.com

Strona internetowa:                                    www.dogeofvenice.com

Osoba kontaktowa:                                  Luca Monfardino

[:]