[:pl]Tenuta Quarrata – Agritourism – Włochy[:]

[:pl]

Tenuta Quarrata, rezydencja ze schyłku XVII wieku, znajduje się na wzgórzu w pobliżu małego miasteczka Santo Pietro Belvedere w prowincji Piza.
Jest usytuowana w samym sercu Toskanii  nieopodal najważniejszych historycznych miast, takich jak Piza, Florencja, Siena, Lukka, Volterra i San Gimignano.
Posiadłość składa się z osiemnastowiecznej willi San Giorgio i domu wiejskiego.

Cały kompleks otoczony jest 5 ha parkiem i gajem oliwnym, w któym znajduje się kort tenisowy i basen panoramiczny (25 x 12,5 m) z solarium.

Pobliskie szlaki cenione są przez miłośników trekkingu i kolarstwa górskiego. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą spędzić czas na relaksujących chwilach, a jednocześnie kochają wypoczynek na łonie natury. Dobra baza wypadowa do zwiedzania, odkrywania i odkrywania zapierających dech w piersiach krajobrazów, zwiedzania średniowiecznych zamków, cieszenia się degustacjami i poznawania lokalnych wysokiej jakości potraw, wyśmienitych lokalnych win i oliwy.

Tenuta Quarrata oferuje kilka rodzajów zakwaterowania, każdy jest niepowtarzalny i zachowujący oryginalny styl, oraz umeblowanie typowo toskańskie.

Każdy apartament wyposażony jest w aneks kuchenny, jedną lub dwie sypialnie, salon z jedną lub dwiema rozkładanymi sofami oraz wanną z prysznicem, wszystkie niezależne włącznie z częścią wypoczynkową w ogrodzie z meblami.

W naszej piwnicy znajdziemy głównie wina toskańskie, od czerwonych chianti classico (Gallo Nero) po białe z Maremmy, Vernaccia z San Gimignano, Vermentino, Passiti oraz wina z naszych pobliskich wzgórz: Terricciola, Soaiana, Lajatico, Peccioli, Badia di Morrona i wiele innych.

Możesz również znaleźć naszą własną oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia.

W średnim i wysokim sezonie dostępna oferujemy kolację w formie bufetu. We wtorek wieczorem odbywa się „Degustacja typowego toskańskiego jedzenia” w połączeniu z winami i naszą oliwą z oliwek.

 

Firma:                                                                    Tenuta Quarrata

Miasto:                                                                        Capannoli – Tuscania

Państwo:                                                                    Włochy

Telefon:                                                                       +39 0587606261

Email:                                                                           info@tenutaquarrata.it

Strona internetowa:                                                 www.tenutaquarrata.it

Osoba kontaktowa:                                                  Sylwia Luczak

[:]