[:pl]SALT Concepts DMC PTY LTD – South Afrika, Namibia, Botswana, Zambia, Zimbabwe, Tanzania, Mozambique [:]

[:pl]

SALT Concepts DMC PTY LTD – South Africa, Namibia, Botswana, Zambia, Zimbabwe, Tanzania, Mozambique

 

Luksusowe podróże na Południu Afryki

 

SALT Concepts to Twój oddany i innowacyjny partner MICE na Południu Afryki, który zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta.

Jako lokalna agencja turystyki przyjazdowej (DMC) z wielkim zaangażowaniem projektujemy, tworzymy oraz realizujemy unikalne programy incentive, eventy i konferencje. Z dumą oferujemy kompleksowy wahlarz usług i najlepsze rozwiązania dla każdego, kto oczekuje najwyższej jakości.

Słyniemy z wyjątkowych projektów MICE. W SALT Concepts rozumiemy różne firmowe oczekiwania i zawsze pamiętamy o celach biznesowych naszych klientów. Łączymy misję firm z niezapomnianymi doświadczeniami, co stanowi wsparcie w profesjonalnym budowaniu wizerunku firmy, zwiększa świadomość klientów, a także wzmacnia motywację pracowników. Nasi klienci mogą oczekiwać pobytów w wyjątkowych miejscach, unikalnych aranżacji, bez względu na to czy organizują spotkanie pośród afrykańskiego buszu, na szczycie Góry Stołowej czy z widokiem na Ocean Atlantycki. SALT Concepts oferuje to co wyjątkowe i niezapomniane.

Turystyka motywacyjna to nasza specjalność, a klienci mogą skorzystać z naszej kompleksowej wiedzy i doświadczenia. Wielojęzyczny zespół SALT Concepts (biegle władający również w języku polskim) tworzą pasjonaci, osoby kreatywne i profesjonaliści, którzy bardzo dobrze znają specyfikę wyjazdów grupowych, istotę lokalnego rynku, jego mentalność oraz posiadają szeroko rozbudowaną sieć lokalnych partnerów z branży turystycznej i hotelarskiej na kontynencie afrykańskim.

W SALT Concepts wykraczamy poza normy i nie mamy sobie równych w kwestii usług hotelarskich, logistycznych oraz brandingu, zgodnie z europejskimi standardami MICE.

Niezależnie od tego, czy jest to konferencja, wprowadzenie produktu na rynek, kampania promocyjna, wyjazd motywacyjny czy obiad biznesowy, SALT Concepts zajmie siękompleksową organizacją tych wydarzeń dla klienta. Dołożymy wszelkich starań, aby te biznesowe aranżacje zakończyły się prawdziwym sukcesem.

 

Marz. Badaj. Odkrywaj.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie!

 

Firma:                                                                       SALT Concepts DMC PTY LTD

Miasto:                                                                     Cape Town

Państwo:                                                            Południowa Afryka

Telefon:                                                                    +27 214399615

Email:                                                                      aggie@salt-concepts.com

Strona internetowa:                                             www.salt-concepts.com

Osoba kontaktowa:                                              Aggie Chylinska

[:]