[:pl]Reollo Travel – DMC – Maldiwy[:]

[:pl]

Reollo Enterprises należy do grupy spółek Reollo, z siedzibą na Malediwach, działających na wielu różnych obszarach działalności, m.in. w turystyce, sprzedaży detalicznej i hurtowej, a także przedstawicielstwie marek oraz przemyśle budowlanym. Po więcej informacji dotyczących Grupy Reollo zapraszamy tutaj.

Reollo Travel to biuro turystyczne z siedzibą w Singapurze oraz na Malediwach, specjalizujące się w organizacji egzotycznych i ekskluzywnych wycieczek na całym świecie dla podróżnych z Azji oraz Europy. Mając swoje filie w Singapurze oraz na Malediwach, Reollo Travel świadczy swoje usługi charakteryzując się profesjonalizmem, uczciwością oraz wiarygodnością. Oferujemy szeroki wachlarz usług turystycznych zarówno dla podróżnych indywidualnych jak i korporacyjnych, a także dokładamy wszelkich starań, aby wakacje marzeń wszystkich wczasowiczów stały się faktem.

Obsługa klienta

Wciśnij tu. Ten adres e-mail jest chroniony przed spambotami. W zakresie rezerwacji noclegów hotelowych czy innych zapytań klientów wymagany jest aktywny JavaScript.

Nasi doświadczeni konsultanci pozostają do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

 

Firma:                                              Reollo Travel

Miasto:                                             Male

Państwo:                                          Maldiwy

Telefon:                                          +960 3346004  Maldiwy;   +65 68389123 Singapur

Email:                                              javeed.ahmed@reollo.com

Web:                                               reollo.travel

Osoba kontaktowa:                     Javeed Ahmed

[:]