[:pl]Palazzo di Varignana – Resort – Włochy[:]

[:pl]

Pałac Varignana Resort & SPA znajduje się wśród przepięknych wzgórz miejscowości, od której przyjmuje nazwę, kilka kilometrów od Bolonii i Castel San Pietro Terme. Wspaniałe położenie pałacu zapewnia fantastyczny widok.

Został wzniesiony w miejscu starożytnej, odrestaurowanej z zachowaniem antycznego uroku, willi z 1705 r.- Pałacu Bentivoglio. Jest ona sercem resortu, wokół którego, wśród parków i źródeł wodnych oraz zapierających dech w piersi panoram, rozciąga się 30 hektarowy kompleks pałacowy. Całość tworzy prawdziwe miasteczko podzielone na kilka eleganckich kompleksów mieszkalnych obejmujących 140 pokoi o prostym i współczesnym stylu, z ciepłymi kolorami i materiałami, które delikatnie współgrają z pagórzystym krajobrazem.

Ten ponadczasowy styl odnajdujemy we wszystkich, co najmniej 23 m² pokojach, gwarantujących wygodę i intymność. Każdy z nich jest komfortowy, wyposażony we wszelkie udogodnienia i wysokie standardy technologiczne. Duże okna, tarasy i balkony skierowane w stronę doliny sprzyjają całkowitemu zanurzeniu się w otaczającej przestrzeni.

Usługi:

  • Restauracja “Il Palazzo”oferuje kreatywną kuchnię, to gwarancja najlepszych potraw emiliańsko-romańskiej tradycji.
  • “Pool & Lounge Restaurant” jest w pełni otoczona jasnymi, szklanymi ścianami, położona wśród zieleni parku z widokiem na basen.
  • VarSana SPA” – to 1900 m² wellness i relaksu, a także szeroka oferta usług, np. baseny z biczami wodnymi, prysznice sensoryczne, bio-sauna, 3 pomieszczenia SPA przeznaczone do zabiegów dla par, i wiele innych.
  • VarSana Sport “ – nowe pola tenisowe, squash i badminton będące w pełnej harmonii z otaczającym terenem i przylegające do ścieżki zdrowia oraz zewnętrznych basenów.
  • Centro Congressi Bentivoglio”oferuje salę plenerową o powierzchni 300 m² z naturalnym światłem, przylegające go niej foyer o powierzchni 200 m² jest idealne do powitań i przerw na kawę.
  • “Lo Spazio Belvedere” to obszar wielofunkcyjny 400 m², z foyer zajmującym prawie 150 m², umieszczony w parku, jest idealnym miejscem dla każdego typu wydarzenia lub uroczystości, od ślubu do kolacji firmowej.
  • Il Giardino jest jednym z ogrodów umieszczonych w prestiżowym Network Grandi Giardini Italiani (Sieć wielkich, włoskich ogrodów).

 

Firma:                                                                  Palazzo di Varignana

Miasto:                                                                Castel San Pietro

Państwo:                                                             Włochy

Telefon:                                                              +39 05119938300

Email:                                                                  info@palazzodivarignana.com

Web:                                                                    www.palazzodivarignana.com

Osoba kontaktowa:                                             Maddalena Riva

[:]