[:pl]Obzor Holidays (Croatia Airlines) – Chorwacja[:]

[:pl]

Obzor Holidays Ltd. powstała w roku 1993 jako filia chorwackiego przewoźnika lotniczego, Croatia Airlines. To firma Destination Management Company specjalizująca się w organizacji wypoczynku oraz turystyki biznesowej (MICE). Jako pełnoprawna firma typu DMC, Obzor Holidays organizuje wakacje na terenie Chorwacji i w południowo-wschodniej części Europy dostosowane do potrzeb klienta.

W zakresie wakacji przyjazdowych oferujemy także naszą markę zależną – Infinite Croatia. Przykładami jej kluczowych usług są ekskluzywne wycieczki oraz plany podróży dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych i grup, wyjazdy motywacyjne, eventy, usługi typu concierge. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, który zawsze działa z najwyższą dbałością oraz skupia się na szczegółach, aby zapewnić odpowiedni poziom usług.

Bez względu na to czy poszukujesz oferty wakacji personalizowanych, wyjątkowej wycieczki, czy ekskluzywnego pobytu, dzięki naszej kreatywności oraz najlepszej wiedzy, zapewnimy Ci wyjątkowe oraz niezapomniane chwile, które sprawią, że dostrzeżesz naszą miłość do Chorwacji. Nasze programy obejmują bogate dziedzictwo kulturowe, naturalne piękno oraz geograficzne zróżnicowanie tego kraju, sprawiając, że staje się doskonałym miejscem wakacji klasy premium.

Prywatne zwiedzanie, wysokiej jakości obsługa hotelowa, specjalistyczna wiedza dotycząca miejsc podróży oraz rekomendacje ze strony naszych specjalistów. To tylko kilka przykładów na to, że nasze plany podróży mogą inspirować. Zachęcamy zatem do wypoczynku, a my zajmiemy się resztą!

 

Firma:                                                   Obzor Holidays Ltd

Miasto:                                                 Nikole Tesle 5    10000  Zagreb

Państwo:                                             Chorwacja

Telefon:                                                 +385   16160243

Email:                                                    info@obzorputovanja.hr

Strona internetowa:                         www.obzorputovanja.hr

Kultura i historia

Chorwacja to historyczna Mekka; tysiące opowieści uwieczniono w ścianach starych miast, pomnikach i placach.

Wino i kolacja

Jeśli cenisz sobie wykwintną kuchnię, lub jeśli po prostu zwracasz uwagę na smaczne i zdrowe produkty, bez wątpienia kuchnia chorwacka znajdzie Twoje uznanie.

Aktywność i rekreacja na świeżym powietrzu

Obudź w sobie łowcę przygód i korzystaj ze wspaniałych uroków Chorwacji.

Autentyczność i wyjątkowość

Poznaj tubylców i ich historie. Dowiedz się więcej na temat lokalnych tradycji, piękna oraz oszałamiających smaków, które nie pozwolą o sobie zapomnieć.

Spotkania i integracja w Chorwacji

Na terenie Chorwacji oraz w regionie oferujemy nowoczesne usługi turystyki biznesowej (MICE) w oparciu o najwyższe międzynarodowe standardy, a wszystko to w ekskluzywnym środowisku i z dbałością o klienta.

[:]