[:pl]Magiczne Indochiny _ Go-Indochine – Vietnam [:]

[:pl] Magiczne Indochiny jest DMC działającym w Wietnamie, Tajlandii, Kambodży i Laosie. Dzięki naszym biurom w Hanoi, Bangkoku, Siem  Reap, Luang Prabang oraz  lokalnym specjalistom z 15-letnim doświadczeniem, a także  zespołom ds. Sprzedaży i marketingu w Europie i Stanach Zjednoczonych oferujemy zrozumienie rynku oraz doskonałą obsługe naszych lokalizacji.

W firmie Magiczne Indochiny cenimy oryginalność każdego klienta, zarówno indywidualnych podróżujących, jak i touroperatorów. Rozumiemy, że każda osoba jest wyjątkowa, więc także ich podróż musi być wyjątkowa.

Rozumiemy również, że każda firma jest inna, dlatego też  styl pracy z każdym z naszych klientów musi być inny. W związku z tym wszystkie nasze zespoły będą ciężko pracować, aby w stranny sposób obsłużyć każdego klienta lub firmę od materiałów marketingowych począwszy, z dbałością o twoją markę opracowując najbardziej odpowiednie trasy dla naszych klientów, przekształcając ich pomysły i marzenia w prawdziwe podróże , dając im najszczęśliwsze chwile, pielęgnując ich rodzinę i ukochanych, upewniając się, że będą pamiętać i docenią te starania, jak równiez nasze wysiłki!

Chcielibyśmy mieć szansę, współpracować również z Tobą w najbliższej przyszłości! Wszyscy jesteśmy rdzennymi mieszkańcami Indochin: pochodzimy z różnych części Wietnamu, Kambodży, Laosu i Tajlandii. Może wam się wydawać, że nasze nazwy są trudne do wymówienia, ale nie zmienimy ich na angielskie, gdyż dbamy o to, by podróż do Indochin była jak najbardziej autentyczna dla podróżnych. Dla nas, niezależnie od tego, jak zaawansowany technologicznie jest świat, osobisty urok jest nadal ważny podczas tworzenia podróży dla naszych turystów. My sami w firmie Magiczne Indochiny wszyscy jesteśmy podróżnikami. Kochamy nasz Kraj, gdzie wszystko jest wciąż nietknięte i piękne na swój sposób.

Wybór naszej firmy to nie tylko podążanie znanymi trasami turystycznymi, ale  podróż na uboczu. Uwielbiamy rozmawiać i słuchać życzeń klientów i dlatego po dikładnym wysłuchaniu pomysłów naszych klientów, poprzez nasze doświadczenia i pasję do podróży, kreujemy ich niezapomniane  podróże.

Company     Go-Indochine 

Address:         Head office: 9 floor, 169 Nguyen Ngoc st, Hanoi, Vietnam.

Phone:              Tel: +84 37263509

Email                 info@go-indochine.com

 

[:]