[:pl]Madagascar Tsiki Tour – Madagascar[:]

[:pl]Tsiky tour to touroperator z Madagaskaru wyspecjalizowany w turystyce przyjazdowej, który organizuje wycieczki po całym kraju.

Oferujemy naszym klientom możliwość przeżycia wczasów jak ze snu podczas pobytu na tej rozległej i fascynującej wyspie. Waszą podróż pomoże Wam zaplanować nasz profesjonalny zespół znający świetnie kraj i kulturę. Tsiky Tour ma w ofercie, a także pomaga w organizacji różnorodnych wycieczek objazdowych oraz wczasów skrojonych na miarę.

Oferujemy naszym klientom całe spektrum usług asysty turystycznej, bogate i starannie przygotowane pakiety (w nich hotel, samochód, lot do  kraju), wynajem samochodów, rezerwację lotów krajowych i prywatnych samolotów.

Pragniemy współtworzyć nowe oblicze Madagaskaru, pokazując bogactwo natury utrwalać obraz inny innym niż ten jako kraju biednego. Nasza firma została założona przez rdzennych mieszkańców przyczyniających się do rozwoju Madagaskaru, a jednocześnie mających na uwadze poszanowanie i promocję wyjątkowości przyrodniczej tego zakątka.

Nazwa firmy: Madagascar Tsiki Tour

Osoba kontaktowa: Faraniaina Voahirana Rampanjato

Adres: Lot IVT 1 Ter Tsaramasay, 101, Antananarivo, Madagascar

Telefon: + 00261 340289812

Email: contact@tsiky-tour.com

Strona internetowa : www.tsiky-tour.com

[:]