[:pl]Jerusalem T&T – DMC – Izrael, Jordania, Palestyna[:]

[:pl]

Jesteśmy kreatywnym zespołem projektantów podróży, który wie wszystko o podróżach do Izraela, Jordanii i Palestyny. Z pasją świadczymy swoje usługi i dbamy o szczegóły. Z połączenia obydwu powstaje nasz kluczowy cel – wyostrzyć Twój apetyt na potencjał i szereg doświadczeń jakie oferuje Izrael, Jordania i Palestyna.

Czas to pieniądz. Dlatego przyjmujemy Twój punkt widzenia w ramach planowania atrakcji oraz wycieczek dla Ciebie i Twoich klientów. Pragniemy, aby Twoi klienci mimo, że na wyjeździe czuli się jak w domu. Podróżując poszukujemy najwyższej jakości usług. Tego samego chcemy dla Twoich klientów. Tym właśnie kierujemy się planując każdą godzinę i każdą sekundę pobytu Twoich klientów.

Naszym zadaniem jest upewnić się, że Twoich klientów nie ominie żaden szczegół i że nie stracą ani sekundy. Pokażemy Tobie i Twoim klientom wszystkie zakątki Izraela, Jordanii oraz Palestyny, o których istnieniu nigdy nie słyszałeś/aś. To, co nas określa to MIŁOŚĆ do celu naszych podróży. Kochamy Jerozolimę i Tel Awiw, Haifę oraz Nazaret, Be’er Shevaa i Eilat, Amman i Petrę, Jerash i Aqaba, Betlejem i Jerycho, Ramallah i Nablus, północ i południe, wschód i zachód, a także każde ziarenko piasku i pyłu.

Firma:                                                                   Jerusalem T&T

Miasto:                                                                  Jerusalem

Państwo:                                                               Israel

Telefon:                                                                  +972 2 62 89 418

Email:                                                                    sales@jttours.com

Web:                                                                      https://www.jttours.com/

Osoba kontaktowa:                                           Omar Athalla

[:]