[:pl]HUNGUEST HOTELS – Węgry[:]

[:pl]

Korzystając z oferty HUNGUEST HOTELS, mają Państwo możliwość eksploracji terenów wiejskich i miast oraz wyjątkowego piękna naturalnego, które kryją szereg reliktów historycznych I kulturowych.

Z nami podziwiać można naturalny świat wodny, tj. największe w Europie jezioro słodkowodne – Balaton, czy też Blond Tisza, rzekę, o której śpiewali poeci. Ponadto wody termalne są kolejną z atrakcji, gdyż działają z korzyścią dla zdrowia i odpoczynku psychicznego.

Miasta Węgier – w tym Budapeszt – oferują zwiedzającym niezapomniane wrażenia zarówno dzięki handlowi jak i historycznym reliktom oraz skarbom kultury. Zwiedzający mogą zaspokoić potrzebę odkrycia nietkniętej natury, odpocząć spacerując po górach oraz stokach, przemierzając kolejne ścieżki leśne, by w końcu dojrzeć urok “Puszty”.

Nasza bogata oferta usług obejmuje poniższe atrakcje oraz może elastycznie zmieniać się w zależności od nowych trendów i przyszłych możliwości:

  • klasyczne zabiegi medyczne, fitness, wellness, sporty, salony piękności, konferencje oraz spotkania
  • różnego rodzaju oferty wakacyjne dla osób w każdym wieku, w kilku lokalizacjach, przez cały rok.

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na nasze atrakcyjne ceny, ich stabilność, usługi jakie obejmują oraz stosunek ceny do wartości. Zachęcamy, aby czytając nasz katalog zwrócili Państwo uwagę na ceny naszych pakietów. Czy udało nam się zaciekawić Państwa w kwestii wakacji? Czy czują Państwo, że Węgry stają się Państwu coraz bliższe? Nasza firma, HUNGEST HOTELS, posiadająca długoletnie doświadczenie w obsłudze gości może stać się Państwa partnerem oraz gospodarzem, oraz z radością zapoznać się z naszą ofertą. Szeroki zakres naszych usług, wysokie standardy oraz szczera gościnność pracowników hotelu to gwarancja dobrego wyboru.

Zapraszamy Państwa w każdej chwili!

 

Firma:                                                              Hunguest Hotels

Miasto:                                                            Zsambeki ut 16      2053  Herceghalom

Państwo:                                                        Węgry

Telefon:                                                           +361   4819145

Email:                                                               szabop@hunguesthotels.hu

Strona internetowa:                                    www.hunguesthotels.hu

[:]