[:pl]Holiday Web – Włochy[:]

[:pl]

HOLIDAY WEB Srl Biuro podróży specjalizujące się w turystyce przyjazdowej na wyspę Ischia. Odpowiemy na każdą prośbę dotyczącą pobytu na tej wspaniałej wyspie. Ischia znajduje się na południu Włoch w regionie Kampania w prowincji Neapol. Posiada liczne zasoby naturalne, a dzięki swoim wodom termalnym jest popularnym miejscem dla tych, którzy szukają relaksu i dobrego odpoczynku. Jest to również idealne miejsce dla tych, którzy szukają morza z krystalicznie czystą wodą oraz rozległymi plażami o drobnym piasku.

Holiday Web to najważniejszy touroperator na wyspie, oferujący pakiety, które mogą zagwarantować klientom niestandardowe rozwiązania oraz wsparcie o wysokim standardzie jakości. Będąc właścicielami 6 obiektów hotelowych, w tym trzech hoteli 4 * i trzech hoteli 3 *, posiadamy również najnowszą generację autokarów do realizacji przewozu naszych gości.

Holiday Web zawiera umowy oraz posiada współpracę z partnerami włoskimi i zagranicznymi, oferując kompleksową obsługę dla każdego zapytania. Poza sprzedażą naszych hoteli, dzięki osiąganym obrotom, nawiązaliśmy profesjoną współpracy z innymi hotelami w różnych kategoriach hoteli 3 *, 4 * i 5 *. Te relacje współpracy i świadczenia usług to cotygodniowe pokoje puste / pełne.

Jakość usług świadczonych przez Holiday Web opiera się również na doborze partnerów i dostawców, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży i cechują się wysokim profesjonalizm. W przypadku partnera / usługodawcy nie spełniającego naszych wymaganych standardów jakości, współpraca zostanie natychmiast przerwana.

 

Firma:                                                  Holiday Web

Miasto:                                                 Ischia

Państwo:                                          Włochy

Telefon:                                           +39 0743 54415

Email:                                               info@locciviaggi.it

Strona internetowa:                         www.holiday-web.it

Dyrektor handlowy:    Fabio Locci

 

 

 

 

 

 

 

 [:]