[:pl]Eurasie Travel – DMC – Cambodie[:]

[:pl]

EURASIE TRAVEL to jedno z najstarszych i najbardziej renomowanych biur podróży w Królestwie Kambodży.   

Powstałe w Lyon (Francja) w roku 1988 a następnie przeniesione do Phnom Penh (Kambodża) w 1990r., EURASIE Travel słynie z najwyższej klasy usług oraz bardzo konkurencyjnych cen.

Działamy przede wszystkim na rynkach we Francji, Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Rosji, Szwecji, Danii, Węgrzech, Polsce oraz Holandii.

Jako biuro lokalne, specjalizujące się w Indochinach, chcemy mieć pewność, że nasi podróżni w podobny sposób odczuwają przyjemność oraz wyzwania podczas podróży. W EURASIE Travel cieszy nas zróżnicowanie stanowiące sedno wszystkich naszych wycieczek – różne smaki, zapachy, anegdoty, religie, języki, kultury oraz krajobrazy. Wycieczki te są przeznaczone dla tych, którzy podzielają naszą pasję do podróży po Indochinach – kuchni, piękna przyrody, historii, kultury i ludzi. Na przestrzeni ponad 25 lat zbudowaliśmy bazę podróżnych na całym świecie, których łączą idee, zainteresowania oraz chęć zwiedzania. Naszą misją od zawsze była promocja Kambodży jako jednej z najrzadziej odwiedzanej destynacji na świecie, oferując przy tym rozsądne oraz profesjonalne usługi.

Kluczem do naszego sukcesu jest dzielenie się z lokalnymi społecznościami. Nie tylko skupiamy się na korzyściach jakie możemy uzyskać będąc firmą prywatną, ale także na promocji oraz angażowaniu lokalnych działalności oraz społeczeństw, tak aby oni również mogli skorzystać z rozwijającej się branży turystycznej w Kambodży. A tym samym nasi gości. Współpracując z organizacjami pozarządowymi oraz miejscowymi, zapewniamy naszym klientom możliwość poznania khmerskiej kultury, kuchni oraz życia codziennego, czego nie gwarantują centralnie zorganizowani operatorzy.

Naszą pracę doceniła organizacja non-profit SNV – The Netherlands Development Organization. Wybierając spośród setek kambodżańskich touroperatorów, SNV uznała nasze “silne dążenie do bycia odpowiedzialnym

 

Firma:                                                                  EURASIE Travel

Miasto:                                                                 Phnom Penh

Państwo:                                                              Cambodia

Telefon:                                                              +855 23 22 32 72

Email:                                                                  info@eurasietravel.com.kh

Web:                                                                   www.eurasietravel.com.kh

Osoba kontaktowa:                                            Bonny Seng

[:]