[:pl]COLTUR Peru – DMC – Peru[:]

[:pl]

Jesteśmy peruwiańską firmą z ponad 60-letnim doświadczeniem w branży turystycznej; nasz zespół oddanych specjalistów jest ekspertem w organizowaniu  podróży. To fascynacja naszym krajem doprowadziła nas do odkrywania i poznawania każdego zakątka Peru oraz do podziwiania jego żywej kultury i wspaniałej przeszłości.

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu niezapomnianych wycieczek, pracując jako zespół, łącząc nasze osobiste doświadczenie i wiedzę z wielką miłością do naszego naturalnego dziedzictwa, historii, kultury i tradycji. Jako firma pozostajemy w pełni oddani zasadom zrównoważonej turystyki i odpowiedzialności społecznej.

Tworzymy wyjątkowe doświadczenia dzięki naszemu „autentycznemu zaangażowaniu”, starając się przekraczać oczekiwania i spełniać marzenia naszych podróżników. Naszą misją jest pokazanie wielkich skarbów, które uczyniły Peru wyjątkowym miejscem podróży – od najbardziej znanych atrakcji do mało znanych zakątków – tak aby odwiedzający nas mogli zapamiętać Peru w niezapomniany sposób, z pomocą naszego eksperta.

 

Firma:                                                                  COLTUR Peru

Miasto:                                                                 Lima

Państwo:                                                              Peru

Telefon:                                                              +51 6155576

E-mail:                                                                 george.horney@colturperu.com

Www:                                                                   www.colturperu.com

Osoba kontaktowa:                                           George Albert Horney

[:]