[:pl]Center Parcs Europe[:]

[:pl]

Powiedz “tak” temu, co naprawdę ma znaczenie!

Wakacje w Center Parcs to relaks i gwarancja swobody. A to dlatego, że w momencie rezerwacji domku, automatycznie rezerwujesz szereg innych dodatków. A to z kolei oznacza dodatkową przyjemność i wspólną zabawę. Poczujesz się jak na wakacjach, a jednocześnie jak w domu, a to wszystko pośród natury. Przyjedź i doświadcz pełnego komfortu w sercu natury. Oferujemy szeroki wachlarz różnych oraz w pełni wyposażonych miejsc noclegowych, z własnym tarasem, dzięki czemu będziesz mógł/mogła skupić się na swoich najbliższych. Tak spokojnie, a jednak wciąż tak blisko akcji.

 

W naszej ofercie znaleźć można 24 destynacje wakacyjne w takich krajach jak Francja, Belgia, Niemcy czy Holandia. To doskonały wybór dla rodzin, ale także par. W ramach oferty zapewniamy domki z wyżywieniem we własnym zakresie/domki letniskowe oraz 6 hoteli. W naszych destynacjach skorzystać można z wielu aktywności oraz udogodnień, np. podzwrotnikowego kompleksu basenowego “Aqua Mundo”. Wstęp jest zawsze w cenie pobytu.

Można wspólnie udać się do jednej z restauracji na posiłek, wybrać się na zakupy w poszukiwaniu pamiątek lub nowej odzieży, lub na spacer pod palmami… Rynek jest kryty, tak więc dobra pogoda jest gwarantowana!

 

Ale odpoczynkowi wakacyjnemu mogą także towarzyszyć całodniowe wycieczki umożliwiające odkrywanie kultury oraz otaczającej przyrody. Na przykład można zarezerwować Holiday Park w pobliżu plaży w Holandii czy Niemczech, lub w pierwotnym lesie we Francji. Jest tu cała masa miejsc do odkrycia zarówno w czasie dłuższych wakacji jak i krótkich wyjazdów. Dzięki wielu udogodnieniom oraz aktywnościom, z przyjemnością można korzystać z relaksujących wakacji z dala od zgiełku. Basen i aktywności wewnątrz oraz na zewnątrz to gwarancja dobrej pogody przez cały czas.

Przyjedź i odkrywaj nasz najnowszy park Allgau na południu Niemiec, w pobliżu Alp, nieopodal słynnego zamku Neuschwanstein. Zarezerwuj wellness w jednym z naszych parków! A może wypad do wyjątkowego Center Parcs w Village Nature Paris przy Disneylandzie!

 

Firma:                                                              Center Parcs Europe

Miasto                                                             Capelle aan den IJssel

Państwo                                                         Holandia

Telefon                                                          +31622873627

Email:                                                             nicole.vanlienden@groupepvcp.com

Strona internetowa:                                   www.centerparcs.com

Osoba kontaktowa:                                   Nicole van Lienden

[:]