[:pl]Aqualux Hotel – Włochy[:]

[:pl]

Całkowicie eko-kompatibilny hotel jest położony kilka minut drogi od eleganckiego centrum w Bardolino, nad brzegiem jeziora Garda, zaledwie 25 km od starówki w Weronie, romantycznym mieście opiewanym przez Williama Shakespeare’a i sławnym na całym świecie dzięki Festiwalowi Lirycznemu w Arenie, i tylko 7 km od parku rozrywki w Gardaland.

Hotel dysponuje 125 pokojami, z których 18 to apartamenty w nowoczesnym stylu o zasadniczych liniach, dostępne w typowych kolorach natury i ziemi. Przestronne pokoje, z których większość jest wyposażona w balkon zapewnią relaks, a sam pobyt odbędzie się w zdrowotnym środowisku dzięki zastosowanym systemom geotermicznym. W 6 Round Suite z okrągłym łóżkiem znajduje się wanną jacuzzi częściowo widoczna z sypialni.

Dzięki wykorzystaniu 17.000 m2 powierzchni, 125 pokoi i apartamentów, AquaExperience z 8 basenami, AquaSpa & Wellness i AquaFitness, Aqualux Hotel Spa&Suite Bardolino to hotel niezwykle atrakcyjny pood względem estetycznym na terenie całego jeziora Garda.

Firma:                                                              Aqualux Hotel Spa Suite & Terme

Miasto:                                                            Via Europa Unita 24b    37011  Bardolino

Państwo:                                                        Włochy

Telefon:                                                           +39   0456229902

Email:                                                               sales@aqualuxhotel.com

Strona internetowa:                                    www.aqualuxhotel.com

[:]