[:pl]Alpe Cimbra – Snow Resort – Włochy[:]

[:pl]

ALPE CIMBRA Skiarea: 104 km tras w Trentino

Region Alpe Cimbra z Folgaria-Lavarone i Lusèrn znajduje się we włoskim regionie TRENTINO i wchodzi w skład konsorcium SKIRAM. Łatwo jest tu dojechać samochodem, pociągiem i samolotem: jest to najbliższy górski kurort Trentino w stosunku do włoskich północnych lotnisk: 1 godzina dzieli go od lotniska w Weronie, 1 godzina i 45 minut od lotniska w Wenecji, 2 godziny od lotniska Orio Al Serio-Mediolan. Łatwe do znalezienia!

Alpe Cimbra Skiarea w Trentino ze swoimi 104 km tras jest prawdziwym rajem dla narciarzy: począwszy od dzieci, które zaczynają stawiać pierwsze kroki na śniegu do wielkich międzynarodowych mistrzów narciarstwa, którzy co roku

wybierają stoki Folgarii i Lavarone na trening przed Mistrzostwami Świata.

Gwarancja zaprogramowanego śniegu i idealne przygotowanie stoków przyciągnęły tu męską drużynę USA.

Drużyna narciarska wraz z Tedem Ligety i Tommym Fordem wybrała Skiarea jako jedyną bazę treningową w Europie.

A co z Mikaelą Shiffrin, która przyjechała na narty na stoki Alpe Cimbry w zeszłym roku? Ta mistrzyni wszechczasów, powiedziała, że czuła się jak w domu na Alpe Cimbra.

Skiarea – dzięki licznym hotelom rodzinnym i hotelowym, wielu usługom przyjaznym dzieciom, Baby Parkom i Kinderheims na stokach, super specjalistycznym szkołom narciarskim dla dzieci – stały się w pełni

rozwiniętą Top Destynacją dla rodzin w Alpach. Wiele zajęć na świeżym powietrzu poza sezonem zimowym w sezonie ZIMOWYM:

psie zaprzęgi, jazda na rowerze, jazda konna po śniegu, jazda na rakietach śnieżnych, narciarstwo biegowe, wspinaczka lodowa, cross-

jazda na nartach, jazda na łyżwach w hali lub na jeziorze Lavarone, jazda na sankach, jazda na sankach i niezapomniane Aprés Ski.

W sezonie letnim: jazda na rowerze górskim, trekking, spacery, relaks na wyposażonych plażach jeziora Lavarone i pływanie w wodzie, pyszny lunch lub kolacja w górskich chatach, odkrywanie miejscowej historii regionu Alpe Cimbry podczas wizyty w Twierdzy Wielkiej Wojny w Belvedere to tylko kilka przykładów.

Alpe Cimbra w Trentino oferuje idealne środowisko do różnego rodzaju wycieczek (ponad 350 km szlaków):

ogromna różnorodność ścieżek, od prostych spacerów zanurzonych na pastwiskach i w lasach, po najbardziej wymagające trasy piesze, takie jak Vigolana, Pasubio i Becco di Filadonna.

MTBing: oferta rowerów Alpe Cimbra jest bardzo bogata. Możesz zacząć od podejścia do trudnego zjazdu szlaki Bike Park Lavarone. W przeciwnym razie możesz wybrać jazdę rowerem po wielu trasach MTB, które dzięki

ich różnej trudności i różnorodności zadowolą każdego rowerzystę. Jeśli jesteś pasjonatem kolarstwa szosowego, to ty możesz wybrać podjazd Passo Coe, odnogę Giro d’Italia kilka lat temu. Jeśli nie czujesz się dobrze wytrenowany, nie przegap szansy odkrywania magii naszych Alp za pomocą E-BIKES.

Dlatego dla tych, którzy wybierają Alpe Cimbra, jedynym problemem jest przygotowanie walizki … wszystko inne będzie tu na Ciebie czekać!

Firma:                                                                    Tourist Board Alpe Cimbra

Miasto:                                                                   Folgaria

Państwo:                                                                Włochy

Telefon:                                                                  +39 0464724149

Email:                                                                   info@alpecimbra.it

Strona internetowa:                                          www.alpecimbra.it

Osoba kontaktowa:                                            Daniela Vecchiato

[:]