[:en]Namaste Tour[:pl]Namaste Tours – India[:]

[:pl]

Namaste Tours, powstała w roku 1999, to specjalistyczna firma turystyczna zarządzająca podróżami o najwyższym standardzie. Od początku powstania, misją firmy było tworzenie ofert podróży dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, obejmując swoim zakresem całe terytorium Indii oraz subkontynentu. Nasze programy to coś więcej niż standardowa oferta, to gwarancja kontaktu z tym, co w kraju najcenniejsze, z autentyczną kulturą oraz możliwość poznania różnych ludzi, religii, kuchni, pogody oraz terenów. Stanowi to istotne wyzwanie, ale także okazję zdobycia bogactwa doświadczeń. Każdy program przygotowujemy z myślą o indyjskim etosie ciepła oraz gościnności, nie ograniczając się wyłącznie do hoteli, zabytków, kultury i ludzi, oraz oferujemy moc wrażeń, gdyż wierzymy, że pozostaną w pamięci podróżnych na długi czas.

Naszą ofertę kierujemy do firm organizujących spotkania motywacyjne, samorządów zawodowych oraz stowarzyszeń handlowych, specjalistycznych operatorów podróży, biur turystycznych oraz przede wszystkim wymagających podróżnych.

Namaste Tours zyskała uznanie rządu Indii, Ministerstwa Turystyki oraz jest zdobywcą nagrody w kategorii Krajowej Turystyki. Namaste Tours jest częścią wielu podmiotów krajowych oraz międzynarodowych, tj. IATO, ASTA, TAAI PATA, SITE i IGTA.

Wciąż stoimy na stanowisku, że klientów należy „trzymać pod kloszem”.

W zakresie wszelkich informacji/pomocy, prosimy o odpowiedź zwrotną. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Firma:                                                                     Namaste Tours Pvt Ltd

Miasto:                                                                    Gurgaon,NCR Delhi

Państwo:                                                                India

Telefon:                                                                  +91 124 4040636

Email:                                                                      bala@namastetoursindia.com

Strona internetowa:                                           www.namastetoursindia.com

Dyrektor handlowy:                                           Balasubramanyan (Bala)

[:]