O Nas

Zespół workshopu OUTgoingPOLAND

 

Zespół OUTgoingPOLAND  ma wieloletnie doświadczenie w organizacji międzynarodowych workshopów i wydarzeń plenerowych w branży turystycznej. W Polsce przez ostatnie 7 lat zespół pracuje w niezmienionym składzie organizując workshopy dotyczące turystyki przyjazdowej i wyjazdowej oraz akcje promocyjne dla klientów międzynarodowych, a także oferując usługi specjalnie dopasowane do ściśle określonych indywidualnych oczekiwań klienta.

 

Członkowie zespołu

Gilberto Zangari od 30 lat pracuje w branży turystycznej jako konsultant wspierający swą wiedzą i doświadczeniem instytucje międzynarodowe. Był wykladowcą na studiach podyplomowych z dziedziny turystyki na Uniwersytecie w Bolonii. Stworzył specjalistyczne oprogramowanie slużące zarządzaniu workshopami poświęconymi turystyce przyjazdowej i wyjazdowej. W ciągu ostatnich 7 lat pracuje w Polsce, w ramach swej działalności  koncentruje się na promowaniu i organizacji eventów B2B dotyczących turystyki oraz enogastronomii. Poprzednio współpracował na tym polu z TTG Poland, a obecnie kontynuuje te działania jako Manager ds. kluczowych klientów OUTgoingPOLAND.

Ewa Pac (Project Manager Polish Market) – studiowała prawo, filologię polską i filologię włoską na UW. Magister Polonistyki oraz Italianistyki UW, doktorantka UW. Odpowiada za relacje z polskimi touroperatorami i innymi przedstawicielami polskiego rynku turystycznego, projektuje akcje promocyjne na rynku polskim oraz nadzoruje przebieg i realizację workshopów.

OUTGOING POLAND EVENTS

Ogrodowa 48/54

00-876 Warszawa

Tel: 0048 22 227 09 96

Zespół OUTgoingPOLAND

Gilberto Zangari

Manager ds. kluczowych klientów

gilberto.zangari@outgoingpolandevents.pl

Ewa Pac

Project Manager Polish Market

0048 22 227 09 96

ewa.pac@outgoingpolandevents.pl